Skip to content Skip to footer

Su arıtma cihazınızın uzun ömürlü olması için doğru bakım şarttır. Watalina yetkili servislerinde orijinal yedek parçalarımız ve konusunda uzman eğitimli personelimiz tarafından üretici firma standartlarında bakım ve onarım hizmeti verilmektedir.

Ürün Montaj, onarımı ya da yardım ve öneriler için Türkiye genelinde size yardımcı olabilecek yetkili Servis Merkezlerimiz bulunmaktadır.

Hepsi konularında eğitimli uzmanlarımız, orijinal Watalina yedek parça ve Filtrelerini kullanarak cihaz onarımlarını ve Filtre değişim bakımlarını gerçekleştirmektedirler.

İhtiyacınız olan yüz yüze desteğe ulaşmak ve size en yakın Servis Merkezini bulmak için teknik destek ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Watalina markalı yedek malzeme, Filtre, Su Arıtma Cihazları ürün siparişini verdikten sonra ürün teslimatında firmamız ile iletişime geçmeniz halinde 3 iş günü içerisinde uzman ekibimiz tarafından adresinize teknik arkadaş yönlendirilmesi sağlanacaktır.

Satın almış olduğunuz ürünler için ilave servis hizmet bedeli alınmamaktadır. Kullanım hatası, yer değişimi gibi servis hizmeti talebinde bulunmak istediğinizde uzman arkadaşlarımızdan yapılacak işlem için ücret tarifesinin bilgisini talep edebilirsiniz.

Neden Orjinal Yedek Parça?

Watalina markası, Ortimax ve Omnipure, Swun Chyan Clean Pure, Fimtec, PAE, Fluxtek, Dupont, Runxın, Keensen, General Electric, Biocera  markaları ile birlikte orijinal ve eşdeğer parçalarda Adeksan Su Arıtma ve Teknolojik Ürünler bünyesinde ve güvencesinde hizmet vermektedir.

Bu parçalar;

  • Ürününüzün güvenliğini, kalitesini, dayanıklılığını ve estetiğini korumasını sağlar.
  • Ürününüzün orjinalliği korunur.
  • Üretici garantisinin sürdürülmesini sağlar.
  • Ürününüzün maksimum performans göstermesini sağlar.
  • Ürününüzün ömrünü uzatır.
  • Maddi kazanç sağlar.
  • Neden Yetkili Servis?

    Watalina yetkili servislerinde orijinal yedek parçalarımız ve konusunda uzman eğitimli personelimiz tarafından üretici firma standartlarında bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Yetkili servislerimizde yapılan ve müşterilerimiz tarafından bedeli ödenen işçilikler, litre sınırı olmaksızın 12 ay boyunca onarımı yapan yetkili servisin ve değiştirilen yedek parçalar ( sarf malzeme filtre hariç ) litre sınırı olmaksızın 12 ay boyunca Watalina’nın garantisindedir.

Temiz Su, Sağlıklı Yaşamın Anahtarıdır!

Watalina ile Tanışın, Doğanın Saf Gücünü Evlerinize Taşıyın. Sağlığınız İçin Şimdi Harekete Geçin, En İyi Su Arıtma Çözümleriyle Tanışmak İçin Bizimle İletişime Geçin!