Skip to content Skip to footer

Sektöre kazandıracağımız çok şey var,

Hikayemizi dinleyenler hedeflerimizin nereye varacağını yapmak istediğimizin temiz suya ulaşım ilkesine sadık kalarak nerelere varacağını anlayarak biz de bu hedefler doğrultusunda varız dediler. Watalina, herkesi evine, ailesine katmaktan hiç vazgeçmedi. Heyecanla başlayan hikayesi bir aileden, başka ailelere yayıldı. Çünkü sadece yakındakiyle değil, en uzaktakiyle de paylaşılacak duyguların olduğuna hep inandı. Paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye de hikayesini anlatmaya devam ediyor. Sizlerle aynı zevki paylaşıyor ve mutlulukları büyütmek için tasarlıyor. Watalina, öncü bir tasarım markası olmanın sorumluluğuyla ilerlemeye devam ediyor. Kimsenin hayal edemediğini tasarlayarak farkını ortaya koyuyor. Başarının sınırsızlığına inanarak sınırları zorluyor. Sizlerle her zaman en değerli olanı paylaşmanın heyecanını taşıyor.

Ne İçin Varız?

“Biz Evsel ve Endüstriyel kategorilerinde katma değerli fikirler geliştirerek insanların temiz, çevreci ve sağlıklı suyu insanların sevdikleriyle paylaşmaya değer bulduğu anların bir parçası olmak için varız.”

Ne İçin Çalışıyoruz?

“Biz insanların güvenle içtikleri suyun içerken hissettiği mutluluğu paylaşmak ve çoğaltmak için çalışırız.

Hep daha iyisini yapar, kendimizi ve işimizi geliştiririz.
Ayrıcalığı hissettirir ve yeni değerler katarız.
İlkelerimize bağlı kalır, hayal ettiğimiz her şeyi hayata geçiririz.

Hedefleri başarır ve yeni hedefler düşünürüz.

Ayrıcalık yaşatmak ilkemiz ve hedefimizdir…

Ercan KARADAĞ

Umut DURGUN

Temiz Su, Sağlıklı Yaşamın Anahtarıdır!

Watalina ile Tanışın, Doğanın Saf Gücünü Evlerinize Taşıyın. Sağlığınız İçin Şimdi Harekete Geçin, En İyi Su Arıtma Çözümleriyle Tanışmak İçin Bizimle İletişime Geçin!